שרייבמן אדריכלים בע"מ - בעז שרייבמן אדריכל

"שרייבמן אדריכלים" הוקם בשנת 1967 על ידי אבי, יגאל שרייבמן, בוגר הטכניון בחיפה. לאורך השנים צברנו ניסיון וידע משמעותי בכל הקשור לתכנון אדריכלי. בשנת 1994 הצטרפתי לחברה, לאחר שסיימתי את לימודי האדריכלות בטכניון בחיפה. במהלך לימודי, בקיץ 1991 השתתפי בביאנלה לאדריכלות בוונציה, כנציג הטכניון. החל משנת 2017, עם פרישתו של אבי, אני מוביל את החברה עם צוות עובדים מקצועי ומנוסה.

ב"שרייבמן אדריכלים" מתכננים ובונים בהיקפים גדולים עם דגש על מבנים ומבננים עירוניים. אנחנו פועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור יזמים, מוסדות,  וגופים ממשלתיים. נבחרנו להשתתף בתחרות לתכנון "בית ראש הממשלה", תחרות בה השתתפו 12 משרדים מובילים.

לאורך השנים צברנו ניסיון רב וגוף ידע משמעותי בכל הקשור לתכנון אדריכלי עיצוב ובניית פרוגרמות וישומן. יישום הבניה מצריך הבנה וידע במערכות ובתשתיות בסביבה ובמבנים עצמם ושליטה בשיטות הבניה.

למשרד ניסיון בעריכה של תוכניות בניין עיר הן נקודתיות לצורך שיפור המבנים, רווחה, חזות ותפקוד הסביבה –  וכמובן יצירת התכנות כלכלית והן בקנה מידה רחב לשכונות ומתחמים עיסקיים. עבודת התכנון נעשית בהתאם לסביבה התרבותית והפיזית תוך התייחסות למורכבות הסביבה העירונית.